PSB30W-0700-42 PSB Series 30 W 700 mA 42 V Output Max Dimmable Constant Current LED Driver - 1 item(s)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
PSB Series 30 W 700 mA 42 V Output Max Dimmable Constant Current LED Driver For more info refer to the specification sheet located in the 'Downloads' section below the image
  • Constant Current LED Driver
  • 0-10V, TRIAC Dimmable
  • 28-42Vdc, 350-700mA
  • 29.4-Watt Max
  • 120-277VAC Input
Model PSB30W-0700-42
Brand Name ERP POWER
Item Weight 129.54 Grams
Part Number PSB30W-0700-42
Manufacturer ERP POWER
Power Source Corded Electric
Current Rating 0.7 Amps
Minimum Frequency 50 Hz